Veeda aega alpakasid imetledes, jalgpalligolfi mängides ning keraamikat kaunistades. 14. mai 2020 – Posted in: Uudised

Kui planeerid suvist puhkust ja sul on tore natuke suurem seltskond, nii alates 10 inimesest, siis kutsume teid aega veetma alpakasid imetledes, jalgpalligolfi mängides ja keraamikat kaunistades.

Wile Farmis (Pärtsaare talu, Poaka küla, Türi vald, Järvamaa) kohtud Lõuna-Ameerikast pärit villaloomade alpakadega. Räägime jutte alpakadest, saad teada kuidas nad elavad, mida söövad ja näed ka farmi nimilooma Wilet ennast. Saad katsuda alpakade imepehmet villa ning teada, mida sellest valmistatakse. Alpakavillast lõnga ja kudumeid saad ka endale soetada. Programm kestab 60 minutit. Info: tel 59058528.

Kassiaru talus (Kassiaru (Otsa) talu, Vetepere küla, Järva vald, Järvamaa) saad mängida lõbusat ja põnevat jalgpalligolfi. Jalgpalligolf on äge kombinatsioon golfist ja jalgpallist, mis sobib nii noorele kui vanale mängijale.  Saad tegeleda ka loomingulise eneseväljendamisega ehk kaunistada keraamikat. Iga osaleja saab dekoreerimiseks ühe ehte või külmkapimagneti tooriku, mis värvitakse juhendaja näpunäidete järgi, kunstiteose saad loomulikult endale. Aktiivseks tegevuseks on Kassiaru talus olemas kõik vajalik. Programm kestab 3 tundi. Info: tel. 53759307.

Sõit Wile Farmist Kassiaru tallu kestab 40 minutit.

Tellimine: info@kassiaru.ee. Programmi hind 15€ ühe osaleja kohta. Pakkumine on mõeldud gruppidele alates 10 inimesest. Lisatasu eest on võimalik Kassiaru talus tellida ka piknik.

Foto: Wile Farm