Wile Farmis kuulutas kevade saabumist esimene alpakabeebi Hermione. Hermionele lisaks ootame sel kevad-suvel veel mitutteist erivärvilist kriat.

Samal ajal kui farmis näevad ilmavalgust uued pisikesed alpakad, puhkevad farmist vaid 4 km kaugusel, Kirna mõisas, õide tuhanded kaunid tulbid.

Sel kevadel muutub Kirna mõisapark juba viiendat korda voogavate tulbiväljade ja kirevate õiemosaiikidega lillevõlumaaks. Sensatsioonilist vaatepilti lummavast õitemerest käib igal aastal imetlemas kümneid tuhandeid lillesõpru.

Kutsume nautima tulpide ilu Kirna mõisas ja osa saama värvikast alpakade elust Wile Farmis!

Lisainfo ja broneerimine Kirna mõisa: https://www.kirna.ee/tulbifestival/grupid/.

Lisainfo ja broneerimine Wile Farmi: https://wile.ee/farmi-kulastus/.

2023.aasta kevadel ja suvel Wile Farmi külastanud gruppide tagasiside:

  • Tahaksin veelkord kiita teie farmi, lustakaid giide ja toredaid alpakasid ning vahvat koera!
    Tervist ja edu teile kõigile! Super elamus oli! Aitäh!
  • Teie farmi külastus oli eile väga imeline. Oli hea kogeda, et majanduslikult mõtlevad inimesed ja tublid tegijad saavad hakkama nii korraliku farmiga. Alpakade imetlemine koos humoorika sõna valdamisega oli väga emotsionaalne. Soojad jalad, käed ja pea on meil talvekülmas kindlustatud. Tänu teile oli meil imeline päev! Täname!
  • Suur tänu teile mõlemale tänase eest! Meil oli tõesti väga huvitav, saime palju uut teada. Ja ennekõike- teie soojus ja pühendumus jäävad pikaks ajaks meelde. Rõõmsat kevadet-suve ja ikka uusi alpaka-beebisid!
  • Meie grupile väga meeldis. Bussis jätkus pikalt mõtlemist, kas kõik on ikka nii nagu peremees alpakadest huumoriga rääkis.
  • Tänan veel kord teid meid vastu võtmast. Grupp oli ülimalt rahul ja meenutab teid tänagi hea sõnaga.
    Edu ja tervitused teile ja teie asukatele.