• Laost otsas. Võta meiega ühendust!

  Alpaka

  15,00
  Kui Sa ei saa endale lubada päris alpakat, siis aitab tuju tõsta mängualpaka. Õmmeldud tekstiilist. Juuksed ja saba alpakavillast. Täidetud alpakavillaga. Kõrgus 16cm.
 • Alpakavillane lastetekk

  107,00137,00
  Alpakavillase lasteteki suurus on 100x130 cm. Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Tekid on saadaval kahes erinevas paksuses: Tekk “Jaaniöö” sobib kasutamiseks soojemas magamistoas või suvisel ajal. Villa kogus tekis: 250g/m2. Tekk "Talveöö" sobib külmakartlikumale inimesele talveperioodil magamiseks või külmemas magamistoas kasutamiseks. Villa kogus tekis: 500g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Jõuludeni saab iga tekiostja tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng".   
 • Laost otsas. Võta meiega ühendust!
  Alpakavillane sall suuruses 180x27 cm. Värv: must. Boliivia käsitöö.
 • Alpakavillane sall suuruses 185x60 cm. Boliivia käsitöö.
 • Mõnus, soe ja pehme alpakavillane seelik. Seeliku pikkus 60cm. Sobilik suurusele S/M. Seeliku ülaservas sisseõmmeldud kumm. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee.
 • Pehme ja soe 100% alpakavillane müts. Müts on kootud kahekordsena ja hoiab pea soojas ka krõbeda talveilmaga. Suurus: universaalne.  
 • Alpakavillane tekk “Jaaniöö”

  172,00199,00
  Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Alpakavillane tekk "Jaaniöö" sobib kasutamiseks soojemas magamistoas või suvisel ajal. Villa kogus tekis: 250g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Jõuludeni saab iga tekiostja tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng". 
 • Alpakavillane tekk “Talveöö”

  237,00293,00
  Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Alpakavillane tekk "Talveöö" sobib külmakartlikumale inimesele talveperioodil magamiseks või külmemas magamistoas kasutamiseks. Villa kogus tekis: 500g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Jõuludeni saab iga tekiostja tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng". 
 • Mõnusad ja pehmed alpakavillased labakindad on kootud käsikudumismasinal. Labakud on kootud kahekordsetena, seega sobivad kandmiseks ka kõige külmakartlikematele talvenautlejatele.  
 • Laost otsas. Võta meiega ühendust!

  Beebipapud

  20,00
  Soojad ja pehmed alpakavillased beebipapud, sobiv kingitus just kõige pisemale kandjale. Kootud käsitsi. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee
 • Müts

  40,00
  Pehme ja soe looduslikes toonides 100% alpakavillane müts. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee
 • Müts

  30,00
  Soe ja pehme 100% alpakavillane looduslikes toonides müts. Kootud käsitsi. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee

Title

Go to Top