• Alpakavillane müts Grunge on mõnusalt pehme ja soe müts. Parema soojapidavuse saamiseks on müts kootud kahekordsena. Mütsi pikkus: u 29 cm. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.
 • Laost otsas. Võta meiega ühendust!

  Alpaka

  15,00
  Kui Sa ei saa endale lubada päris alpakat, siis aitab tuju tõsta mängualpaka. Õmmeldud tekstiilist. Juuksed ja saba alpakavillast. Täidetud alpakavillaga. Kõrgus 16cm.
 • Alpakavillane lastetekk

  107,00137,00
  Alpakavillase lasteteki suurus on 100x130 cm. Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Tekid on saadaval kahes erinevas paksuses: Tekk “Jaaniöö” sobib kasutamiseks soojemas magamistoas või suvisel ajal. Villa kogus tekis: 250g/m2. Tekk "Talveöö" sobib külmakartlikumale inimesele talveperioodil magamiseks või külmemas magamistoas kasutamiseks. Villa kogus tekis: 500g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Iga tekiostja saab tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng".   
 • Mõnus, soe ja pehme alpakavillane seelik. Seeliku pikkus 60cm. Sobilik suurusele S/M. Seeliku ülaservas sisseõmmeldud kumm. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee.
 • Triibuline alpakavillane müts, millel on üleskeeratav soonikäär. Soonikäär annab võimaluse kanda mütsi täpselt nii, nagu sinu peale kõige paremini sobib, kas pikemana või lühemana. Müts sobib kandmiseks nii mehele kui naisele. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.
 • Pehme ja soe 100% alpakavillane müts. Müts on kootud kahekordsena ja hoiab pea soojas ka krõbeda talveilmaga. Suurus: universaalne.  
 • Alpakavillane tekk “Jaaniöö”

  172,00199,00
  Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Alpakavillane tekk "Jaaniöö" sobib kasutamiseks soojemas magamistoas või suvisel ajal. Villa kogus tekis: 250g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Tekiostja saab tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng". 
 • Alpakavillane tekk “Talveöö”

  237,00293,00
  Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Alpakavillane tekk "Talveöö" sobib külmakartlikumale inimesele talveperioodil magamiseks või külmemas magamistoas kasutamiseks. Villa kogus tekis: 500g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Iga tekiostja saab tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng". 
 • Mõnusad ja pehmed alpakavillased labakindad on kootud käsikudumismasinal. Labakud on kootud kahekordsetena, seega sobivad kandmiseks ka kõige külmakartlikematele talvenautlejatele.  
 • Alpakavillased pöidlaga ja palmikutega kätised. Alpakavillased kätised sobivad kandmiseks soojemal talvepäeval ja ka külmemal suveõhtul, külmemates kontorites on kätised heaks abivahendiks arvutiga töötajatele. Kätised jätavad sõrmed vabaks võimaldades kasutada mugavalt nutitelefoni. Kätiste pikkus 25cm. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.
 • Alpakavillased säärised on mõnusad ja pehmed ning hoiavad sääred soojas. Sääriseid ilmestavad palmikud. Sääriste pikkus on 45 cm. Sobivad väiksemale ja keskmisele jalale. Valmistatud Eestis.
 • Alpakavillased pöidlaga soonikkätised. Alpakavillased kätised sobivad kandmiseks soojemal talvepäeval ja ka külmemal suveõhtul, külmemates kontorites on kätised heaks abivahendiks arvutiga töötajatele. Kätised jätavad sõrmed vabaks võimaldades kasutada mugavalt nutitelefoni. Kätiste pikkus 25cm. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.

Title

Go to Top