• Soe ja pehme alpakavillane müts Grunge on kootud kahekordsena, et hoida sinu pea soojas ka külmematel talvepäevadel. Mütsi pikkus on 29 cm. Grunge müts on stiilne, pretensioonitu ja sootu, sobides seega kandmiseks nii naistele kui ka meestele. Selle mütsiga võid minna nii rabamatkale kui kasutada seda aksessuaarina mantli juurde teatrisse minnes. Ära lase külmal talveilmal ennast heidutada ja pane pähe alpakavillane müts! Alpakavill on lambavillast kordi pehmem ja soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud Kesk-Eestis, Türil.  
 • Alpaka

  15,00
  Kui Sa ei saa endale lubada päris alpakat, siis aitab tuju tõsta mängualpaka. Alpakad on õmmeldud tekstiilist, juuksed ja saba on alpakavillast. Täidetud alpakavillaga. Kõrgus 16cm. Alpakad on erinevat värvi - igaüks pisut isesugune, saadame Sulle ostuhetkel laos olevat värvi alpaka. Kui aga soovid kindel olla, millist tooni alpaka Sinuni jõuab, võta meiega enne ostu ühendust ja anname Sulle teada, millised alpakad parasjagu saadaval on.
 • Alpakavillane pikem müts Beckham on kootud soonikkoes. See on mugav iga ilma müts, mida võid kanda ka aastaringi. See müts on alati moes ja sobib aksessuaariks nii jope kui mantli juurde. Suurus on universaalne. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil.
 • Seda natuke pikemat naiselikku alpakavillast mütsi ilmestab üle mütsi jooksev palmik, mütsi all äärel annavad tooni väiksemad palmikud. Sobib hästi elegantseks talvemütsiks. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil.
 • Alpakavillane lastetekk

  107,00137,00
  Alpakavillase lasteteki suurus on 100x130 cm. Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Tekid on saadaval kahes erinevas paksuses: Tekk “Jaaniöö” sobib kasutamiseks soojemas magamistoas või suvisel ajal. Villa kogus tekis: 250g/m2. Tekk "Talveöö" sobib külmakartlikumale inimesele talveperioodil magamiseks või külmemas magamistoas kasutamiseks. Villa kogus tekis: 500g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Iga tekiostja saab tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng".   
 • Seda lihtsat ja mugavat 100% alpakavillast mütsi sobib kanda kohe kui ilm sügiseseks kisub. Ehkki seda alpaka mütsi kannavad ka naised ja lapsed, on see olnud läbi aastate kõige armastatuim meeste poolt kantud müts. See müts on alati moes ja sobib kandmiseks igas olukorras. Suurus on universaalne. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee
 • 100% alpakavillane peapael on mugav ja moodne. Peapael hoiab kõrvad soojas ja seda on mõnus kanda juba esimeste külmemate ilmade saabudes, aga miks mitte panna seda pähe ka jahedamal suveõhtul. Peapaela suurus on universaalne, sobides nii suurele kui väiksemale kandjale. Kootud Eestis käsikudumismasinal. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba.  
 • Mõnus, soe ja pehme alpakavillane seelik. Seeliku pikkus 60cm. Sobilik suurusele S/M. Seeliku ülaservas sisseõmmeldud kumm. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee.
 • Triibuline alpakavillane müts, millel on üleskeeratav soonikäär. Soonikäär annab võimaluse kanda mütsi täpselt nii, nagu sinu peale kõige paremini sobib, kas pikemana või lühemana. Müts sobib kandmiseks nii mehele kui naisele. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.
 • Alpakavillane kaelus teeb kaelale pai ja hoiab külma eemal. Soonikkude aitab kaeluse kenasti ümber kaela hoida. Alpaka kaeluse suurus on 31x23 cm. Alpakavillane kaelus sobib ideaalselt igapäevaseks kandmiseks nii sportlikes tegevustes kui linnakäikudel. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Kaelus on kootud Kesk-Eestis, Türil.  
 • Alpakavillane tekk “Jaaniöö”

  172,00199,00
  Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Alpakavillane tekk "Jaaniöö" sobib kasutamiseks soojemas magamistoas või suvisel ajal. Villa kogus tekis: 250g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Tekiostja saab tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng". 
 • Alpakavillane tekk “Talveöö”

  237,00293,00
  Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Alpakavillane tekk "Talveöö" sobib külmakartlikumale inimesele talveperioodil magamiseks või külmemas magamistoas kasutamiseks. Villa kogus tekis: 500g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Iga tekiostja saab tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng". 

Title

Go to Top