22. veebruaril toimus Türi kultuurikeskuses Eesti vabariigi 101. sünnipäevale pühendatud kontsertaktus. Tunnustati aasta tegu ja tegijat, ettevõtluskonkursi parimaid ja anti üle Türi valla aasta küla tiitel. Türi valla 2018.a. parima talu tiitli pälvis Wile Farm.

Paari nädala eest tähistasime 5 aasta möödumist esimeste alpakade saabumisest meie farmi. Seetõttu oli eriline rõõm seda tunnustust vastu võtta. Hea on teada, et meie pere töid ja toimetamisi on märgatud.
Wile Farm on pereettevõte, aga kindlasti ei suudaks me hakkama saada ainult enda perega. Oleme tänulikud kõikidele inimestele, kes on võtnud vaevaks mööda käänulist teed meie juurde alpakasid vaatama tulla.
Täname Türi valda, kes on ka selle lumerohke talvega hoidnud tee sellise, et inimesed on meile kohale jõudnud. Täname nobedate näppudega Türi naisi ja Imbi Karu, kes meie mõnusad alpakavillased tooted koovad. Täname meie sõpru, kellega koostöö sujub – lähimatest Ringhäälingumuuseum, Piimandusmuuseum, Elamuspark, aga ka maakonna teisest otsast Tanksemäe Saffer. Meil on vedanud ka perekondadega, nemad toetavad kõiki meie tegemisi. Täname ka meid konkursile esitanuid.

Oleme märkamise ja tunnustuse eest siiralt tänulikud. Aitäh!

Wile Farm – Türi valla parim talu 2018

Foto: Teet Reier/Türi Rahvaleht