Ootame Teid Avatud talude päeva raames külla kahel päeval, 18. ja 19.juulil kell 10.-17.00.

Nagu ikka toimuvad ALPAKADE karjamaa äärde informatiivsed jalutuskäigud pererahva juhendamisel. Kuna alpakad on meie töö ja leib, siis on ringkäik tasuline ja maksab 4€ inimese kohta (laupäeval ja pühapäeval kell 10.00-17.00 igal täistunnil).

Avatud on pop-up villaküün, kus väljas alpakavilla töötlemiseks vajalikud vahendid (erinevad kraasid, kedervars, vokk), saadaval alpakavillane lõng, kudumid ja suveniirid.

Taas on kohal Tanksemäe Saffer, nii et päris kindlasti ei jää keegi nälga ja janukustutust saab ka. https://www.facebook.com/tanksemasaffer/

Kunstihuvilistele pakub tegevust Kassiaru Keraamika. Tule kaunista keraamilisi kujusid – rinnanõelu, külmkapimagneteid. Võid värvida päris omaenda alpakakuju. Valminud kunstiteose saad loomulikult koju kaasa. Töötuba maksab 3€. https://www.facebook.com/KassiaruKeraamika/

KÄSITÖÖMEISTER IMBI KARU paneb nii vaatamiseks kui ostmiseks välja imelised roositud kindad ja taimedega värvitud lambavillased kudumid. Huvilistel on võimalus näha, kuidas roositud kindad Imbi osavate näppude vahel valmivad.

METT ja erinevaid meesegusid tuleb müüma MESI24.EE. www.mesi24.ee

Meiega ühineb ka meie kohalik ehtekunstnik ANNE REINBERG, kes võtab kaasa uudistamiseks ja ostmiseks enda loodud hõbeehted ja tegeleb ehete valmistamisega ka kohapeal, nii et kõigil on võimalus vaadata, kuidas selline peen töö käib.

Mängime alpakadele ja külastajatele muusikat! Kontserdid täna kell 13.30, laupäeval ja pühapäeval kell 12.00 ja 15.00. Esinevad: Grete Heinsaar ja Lovise Heinsaar viiulil, Aleksander Sebastian Lattikas tšellol.

Pühapäeval tuleb kohale JÕEÄÄRE TALU  ja võtab peenramaalt kaasa kõike, mis selleks ajaks söögivalmis on kasvanud.

Tule ainult siis kui oled täiesti terve!

Palume koduloomad (ka koerad) koju jätta ja alpakadele toitu mitte tuua.

Rõõmsate kohtumisteni Wile Farmis!


Kuna ka sel aastal tundub olevat huvi Wile Farmi avatud talu päevade vastu väga suur, siis ootame teid juba ka reedel, 17.juulil kell 13.00-17.00.
Igal täistunnil teeme informatiivse jalutuskäigu alpakade karjamaa äärde (4€/inimene). Avatud on villaküün, kus saab tutvuda kõigega, mis alpakavillast, aga ka villatöötlemise vahenditega.
Kohal on Tanksemäe Saffri kohvik, nii et tule kasvõi tühja kõhuga.
Eelnevalt registreerima ei pea, alpakadele toitu ära too, koduloomad jäta koju ja ole terve!

Avatud talude päev 2019 Wile farmis Avatud talude päev 2019 Wile farmis