Wile Farm osaleb avatud talu päevadel 18.-19.07.2020 11. juuni 2020 – Posted in: Uudised

Ootame Teid Avatud talude päeva raames külla kahel päeval, 18. ja 19.juulil kell 10.-17.00.

Nagu ikka toimuvad ALPAKADE karjamaa äärde informatiivsed jalutuskäigud pererahva juhendamisel. Kuna alpakad on meie töö ja leib, siis on ringkäik tasuline ja maksab 4€ inimese kohta (laupäeval ja pühapäeval kell 10.00-17.00 igal täistunnil).

Avatud on pop-up villaküün, kus väljas alpakavilla töötlemiseks vajalikud vahendid (erinevad kraasid, kedervars, vokk), saadaval alpakavillane lõng, kudumid ja suveniirid.

Taas on kohal Tanksemäe Saffer, nii et päris kindlasti ei jää keegi nälga ja janukustutust saab ka. https://www.facebook.com/tanksemasaffer/

Kunstihuvilistele pakub tegevust Kassiaru Keraamika. Tule kaunista keraamilisi kujusid – rinnanõelu, külmkapimagneteid. Võid värvida päris omaenda alpakakuju. Valminud kunstiteose saad loomulikult koju kaasa. Töötuba maksab 3€. https://www.facebook.com/KassiaruKeraamika/

KÄSITÖÖMEISTER IMBI KARU paneb nii vaatamiseks kui ostmiseks välja imelised roositud kindad ja taimedega värvitud lambavillased kudumid. Huvilistel on võimalus näha, kuidas roositud kindad Imbi osavate näppude vahel valmivad.

METT ja erinevaid meesegusid tuleb müüma MESI24.EE. www.mesi24.ee

Pühapäeval tuleb kohale JÕEÄÄRE TALU  ja võtab peenramaalt kaasa kõike, mis selleks ajaks söögivalmis on kasvanud.

Tule ainult siis kui oled täiesti terve!

Palume koduloomad (ka koerad) koju jätta ja alpakadele toitu mitte tuua.

Rõõmsate kohtumisteni Wile Farmis!

Avatud talude päev 2019 Wile farmis