Alpakafarmi külastus - Wile alpakafarm

Alpakad on imelised loomad, kes on tuntud oma pehme villa, uudishimuliku iseloomu ja sõbralikkuse poolest. Wile Alpakafarm Järvamaal pakub ainulaadset võimalust tutvuda alpakadega lähemalt, pakkudes lõbusat ja harivat elamust nii suurtele kui väikestele. 

Külastus on võimalik ainult eelneva kokkuleppe alusel, et tagada loomade heaolu ja pakkuda külalistele parimat kogemust.

Alpakafarmi külastamine

Külastajad saavad tutvuda alpakadega, õppida nende iseloomu ja käitumise kohta. Alpakad on väga sõbralikud ja uudishimulikud loomad, mis teeb nendega suhtlemise eriti meeldejäävaks.

Meie alpakafarmi külastuse käigus saate teada alpakavilla eripärast, pügamisest ja sellest, kuidas villast valmivad erinevad tooted. Alpakavill on materjalina kerge, soe ja allergiavaba, mistõttu on see populaarne materjal rõivaste ja kodutekstiilide valmistamiseks.

Wile Alpakafarm annab teile võimaluse näha, kuidas farm igapäevaselt töötab ning kuidas alpakad ja nende kasvatajad koos elavad. See on suurepärane võimalus linnainimestele ja lastele, kes soovivad avastada farmielu võlusid.

Meie farm asub Järvamaa kaunil maastikul, pakkudes külastajatele võimalust nautida Eestimaa loodust, jalutada ja puhata värskes õhus. Peale farmi külastust on võimalik tutvuda alpakapoes pakutavate alpakavillast toodetega ning soovi korral neid ka kaasa osta. See on suurepärane võimalus soetada endale või lähedastele kingitusi, mis on valmistatud kvaliteetsest alpakavillast.

Kuidas broneerida külastusaega

Kuna Wile Alpakafarmi külastus on võimalik ainult eelneva kokkuleppe alusel, on oluline võtta ühendust meie farmiga telefoni, e-posti või veebilehe kaudu. Samuti pakume gruppidele mõeldud erinevaid külastuspakette.

Enne alpakafarmi külastust on mõned asjad, mida peaksite meeles pidama, et tagada meeldiv kogemus nii endale kui ka alpakadele:

Riietuge sobivalt: kuna farm asub maapiirkonnas, on soovitatav kanda mugavaid jalatseid ja ilmale vastavaid riideid. Ärge unustage kaasa võtta peakatet ja päikeseprille.

Järgige reegleid: kuigi alpakad on sõbralikud loomad, on oluline järgida meie farmi reegleid ja juhiseid, et tagada nii loomade kui ka külastajate turvalisus.

Kaamera ja pildistamine: ärge unustage kaasa võtta kaamerat, et jäädvustada meeldejäävaid hetki alpakadega veedetud ajast.

Hariduslik kogemus: külastus annab suurepärane võimaluse õpetada lastele looduse, loomade ja keskkonna kohta. Rääkige lastele alpakadest ja nende elust farmis, et muuta külastus veelgi harivamaks ja põnevamaks.

Wile Alpakafarmi külastus Järvamaal on kindlasti lõbus ja hariv elamus nii suurtele kui väikestele. Broneerige eelnevalt oma külastusaeg ning veetke meeldejäävalt aega alpakadega kaunis eesti looduses. See on suurepärane võimalus õppida, lõõgastuda ja nautida aega perega, pakkudes kõigile osalistele hindamatuid mälestusi ja uusi kogemusi.

Wile Alpakafarmi alpaka pood

Külastuse ajal on avatud ka Wile Alpakafarmi alpaka pood, kus külastajad saavad soetada alpakavillast tooteid. Alpaka pood pakub kvaliteetset valikut alpakavillast kudumeid, nagu mütsid, sallid, kindad, sokid ja palju muud, mis on loodud nii käsitsi kui ka moodsal kudumismasinal. Müügil on ka alpakavillased tekid. Lisaks on võimalik osta alpakavillast lõnga, et ise kodus kududa.

Alpakavillast toodete unikaalsus

Soojusisolatsioon: alpakavill on erakordselt soe, sest villa struktuur sisaldab mikroskoopilisi õhukambrilisi kiude, mis isoleerivad külma õhu ja hoiavad sooja.

Kergus ja pehmus: alpakavill on tuntud oma kerguse ja pehmuse poolest, muutes sellest valmistatud tooted äärmiselt mugavaks ja naha vastas meeldivaks.

Hüpoallergeenne: alpakavill ei sisalda lanoliini, mistõttu on alpakavillased tooted allergiavabad ja sobivad ka neile, kes on tundlikud teiste villaste materjalide suhtes.

Niiskusimavus: alpakavill suudab imada kuni 35% oma kaalust niiskust, ilma et see muudaks materjali külmaks või niiskeks. See omadus tagab kandjale kuiva ja mugava tunde.

Keskkonnasõbralikkus: alpakavill on looduslik, taastuv ja biolagunev ressurss, mis tähendab, et sellest valmistatud toodetel on väiksem ökoloogiline jalajälg kui sünteetilistel materjalidel.

Külastades Wile Alpakafarmi ja ostes meie alpaka poest, toetate kohalikku alpaka kasvatust ja saate endale kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud ja unikaalsed alpakavillast tooted, mis kestavad aastaid.

Wile Alpakafarm ootab külla

Wile Alpakafarmis pakume külastajatele huvitavat ajaveetmist, võimalust õppida alpakade päritolu ja elukommete kohta ning avastada alpakavilla suurepärased omadused.

Külastuse käigus avastage ka alpaka pood, kust leiate erakordseid alpakavillast tooteid endale või kingituseks lähedastele.

Wile Alpakafarmi külastamiseks broneerige oma külastus e-posti teel info@wile.ee või helistades numbril +372 59058528. Ootame teid Wile Alpakafarmis!

Alpakafarmi külastus - Wile alpakafarm

Korduma kippuvad küsimused Wile Alpakafarmi külastuse tingimuste kohta

Jah, gruppidele alates 10 inimesest on külastustasu soodsam – 5€/inimene.

Jah, perepilet maksab 30€, mis sisaldab kahte täiskasvanut ja kolme kuni 17-aastast last. Iga lisanduva lapse pilet maksab 5€.

Suhtluskeeled on eesti keel, inglise keel ja vene keel.

Jah, külastusaeg tuleb eelnevalt broneerida. Broneerimiseks kirjuta info@wile.ee või helista +372 59058528.

Külastus kestab umbes ühe tunni.

Palume lemmikloomad (sh koerad) koju jätta, et tagada loomade heaolu ja turvalisus.

Palume alpakadele toitu mitte tuua, et tagada nende tervis ja heaolu.

Alpkakavillast tooteid saad osta meie e-poest