• Alpakavillased kodusokid

  40,0045,00
  100% alpakavillased soojad ja pehmed sokid aitavad tekitada mõnusa enesetunde sombusel sügispäeval ning külmal talveõhtul kodus kamina ees või diivanil telekat vaadates. Sokid hoiavad öösel soojas külmetavad varbad ja on ideaalsed kasutamiseks pärast kuuma jalavanni. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Sokid on kootud Kesk-Eestis, Türil.  
 • 100% alpakavillased soojad ja pehmed õhemad sokid aitavad tekitada mõnusa enesetunde sombusel sügispäeval ning külmal talveõhtul kodus kamina ees või diivanil telekat vaadates. Sokid hoiavad öösel soojas külmetavad varbad ja on ideaalsed kasutamiseks pärast kuuma jalavanni. Pitsmuster annab sokkidele kauni välimuse. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Alpaka villast pitssokid on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee
 • Alpakavillaseid sääriseid, mida ilmestavad palmikud, on nägusad, soojad ja pehmed. Säärised soojendavad jalgu ja muudavad need isikupäraseks. Säärised on 45 cm pikad ja sobivad väiksemale ja keskmisele jalale. Vali enda riietusega sobivad looduslikku alpakatooni sääriseid ja kanna neid lühikese seeliku või retuusidega. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Säärised on kootud Kesk-Eestis, Türil.
 • Laost otsas. Võta meiega ühendust!
  Alpakavillased sokid on soojad ja pehmed. Triibud muudavad sokid lõbusamaks. Selleks, et sokid oleksid kandmisel vastupidavamad, kudusime sokkide talla alla, varbaotsa ja kanda polüesterniiti. Sokid on valmistatud Eestis.  
 • Laost otsas. Võta meiega ühendust!

  Beebipapud

  20,00
  Soojad ja pehmed alpakavillased beebipapud, sobiv kingitus just kõige pisemale kandjale. Kootud käsitsi. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee

Title

Go to Top