• Soe ja pehme alpakavillane müts Grunge on kootud kahekordsena, et hoida sinu pea soojas ka külmematel talvepäevadel. Mütsi pikkus on 29 cm. Grunge müts on stiilne, pretensioonitu ja sootu, sobides seega kandmiseks nii naistele kui ka meestele. Selle mütsiga võid minna nii rabamatkale kui kasutada seda aksessuaarina mantli juurde teatrisse minnes. Ära lase külmal talveilmal ennast heidutada ja pane pähe alpakavillane müts! Alpakavill on lambavillast kordi pehmem ja soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud Kesk-Eestis, Türil.  
  • Alpakavillane pikem müts Beckham on kootud soonikkoes. See on mugav iga ilma müts, mida võid kanda ka aastaringi. See müts on alati moes ja sobib aksessuaariks nii jope kui mantli juurde. Suurus on universaalne. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil.
  • Seda natuke pikemat naiselikku alpakavillast mütsi ilmestab üle mütsi jooksev palmik, mütsi all äärel annavad tooni väiksemad palmikud. Sobib hästi elegantseks talvemütsiks. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil.
  • Seda lihtsat ja mugavat 100% alpakavillast mütsi sobib kanda kohe kui ilm sügiseseks kisub. Ehkki seda alpaka mütsi kannavad ka naised ja lapsed, on see olnud läbi aastate kõige armastatuim meeste poolt kantud müts. See müts on alati moes ja sobib kandmiseks igas olukorras. Suurus on universaalne. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee
  • Soe ja pehme alpakavillane müts Grunge on kootud kahekordsena, et hoida sinu pea soojas ka külmematel talvepäevadel. Mütsi pikkus on u 29 cm. Alpakavillane kaelus teeb kaelale pai ja hoiab külma eemal. Soonikkude aitab kaeluse kenasti ümber kaela hoida. Alpkakavillased Grunge müts ja soonikkaelus on stiilsed, pretensioonitud ja sootud, sobides seega kandmiseks nii naistele kui ka meestele. Võid neid kanda nii rabamatkal kui kasutada aksessuaarina mantli juurde teatrisse minnes. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Tooted on kootud Kesk-Eestis, Türil. Ära lase külmal talveilmal ennast heidutada ja pane pähe alpakavillane müts ning kaitse kaela alpakavillase soonikkaelusega!
  • Soe ja superpehme alpakavillane müts Urban on kootud peenikesest lõngast kahekordsena. Mütsi äär on üleskeeratav võimaldadaes sul reguleerida mütsi pikkust. Müts hoiab pea ja kõrvad soojas ka külmadel talvepäevadel. Urban müts on stiilne, pretensioonitu ja sootu, sobides seega kandmiseks nii naistele kui ka meestele. Selle mütsiga võid minna nii rabamatkale kui kasutada seda aksessuaarina mantli juurde teatrisse minnes. Ära lase külmal talveilmal ennast heidutada ja pane pähe alpakavillane müts! Alpakavill on lambavillast kordi pehmem ja soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud Kesk-Eestis, Türil.
  • 100% alpakavillane peapael on mugav ja moodne. Peapael hoiab kõrvad soojas ja seda on mõnus kanda juba esimeste külmemate ilmade saabudes, aga miks mitte panna seda pähe ka jahedamal suveõhtul. Peapaela suurus on universaalne, sobides nii suurele kui väiksemale kandjale. Kootud Eestis käsikudumismasinal. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba.  
  • Triibuline alpakavillane müts, millel on üleskeeratav soonikäär. Soonikäär annab võimaluse kanda mütsi täpselt nii, nagu sinu peale kõige paremini sobib, kas pikemana või lühemana. Müts sobib kandmiseks nii mehele kui naisele. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.
  • Müts on valmistatud pehmest alpakavillast, mis kaitseb hästi külma eest. Mütsi välimus on elegantne ja kaasaegne ning sellesse kootud triibud loovad pilkupüüdva visuaalse efekti. Suurus on universaalne. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Müts on kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil.  

Title

Go to Top