• Alpaka

  15,00
  Kui Sa ei saa endale lubada päris alpakat, siis aitab tuju tõsta mängualpaka. Alpakad on õmmeldud tekstiilist, juuksed ja saba on alpakavillast. Täidetud alpakavillaga. Kõrgus 16cm. Alpakad on erinevat värvi - igaüks pisut isesugune, saadame Sulle ostuhetkel laos olevat värvi alpaka. Kui aga soovid kindel olla, millist tooni alpaka Sinuni jõuab, võta meiega enne ostu ühendust ja anname Sulle teada, millised alpakad parasjagu saadaval on.
 • Alpakavillane lastetekk

  107,00137,00
  Alpakavillase lasteteki suurus on 100x130 cm. Alpakavillased tekid on soojad ja hingavad, sisaldavad 100% Wile Farmi alpakade villa, mida katab puuvillane riie. Tekid on saadaval kahes erinevas paksuses: Tekk “Jaaniöö” sobib kasutamiseks soojemas magamistoas või suvisel ajal. Villa kogus tekis: 250g/m2. Tekk "Talveöö" sobib külmakartlikumale inimesele talveperioodil magamiseks või külmemas magamistoas kasutamiseks. Villa kogus tekis: 500g/m2. Tekid on pakitud puuvillasesse õlakotti. Valmistatud Eestis. Iga tekiostja saab tekiga kaasa Flora villa- ja siidipesuvahendi "Hõbelõng".   
 • Laost otsas. Võta meiega ühendust!

  Beebipapud

  20,00
  Soojad ja pehmed alpakavillased beebipapud, sobiv kingitus just kõige pisemale kandjale. Kootud käsitsi. NB! Juhul kui toode on laost otsas, võta meiega ühendust: info@wile.ee

Title

Go to Top