Wile Farm pakub loomaveoteenust (veised, lambad, kitsed, alpakad) pädevustunnistust omava juhi ja sertifitseeritud haagisega Ifor Williams. Haagise suurus 7,53 m2. Soovid rohkem infot, võta palun ühendust tel 59058528.

Loomade veo võib jagada kolme ossa:

Pealelaadimine – talust veokile peaksid loomad liikuma taluniku või talitaja juhendamisel. Sellele etapile on iseloomulikud loomade ärevus ning hirm. Kuna tihtipeale peavad loomad liikuma kaldteel või pindadel, millega nad pole harjunud, peab loomade ajaja olema kogenud ja kannatlik. Eriti oluline on ka kaldtee kvaliteet ja turvalisus, et vältide loomade võimalikke vigastusi.

Vedu – Loomade veol on oluline kasutada kvaliteetset sertifitseeritud haagist, mis vastab Euroopa Liidu standarditele. Sertifitseeritud transpordivahendis peab olema libisemisvastane põrand ja pikemateks vedudeks ka nõuetekohane magamisase. Loomapidajad võivad loomi isiklike veovahenditega transportida kuni 50km kaugusele loomade pidamise kohast.

Mahalaadimine – kui loomad saabuvad sihtkohta, peavad talitajad tagama aeglase ja rahuliku mahalaadimise, et vältida loomades hirmu, stressi ja vigastuste teket.