Wile Farmi väravad on avatud kahel päeval, 23. ja 24.juulil kell 10.00-17.00. Külastusaega neil päevadel ette broneerima ei pea.
ALPAKADE karjamaade äärde toimuvad (alates 10.30 kuni 17.00ni igal pool- ja täistunnil) informatiivsed jalutuskäigud pererahva juhendamisel. Kuna alpakad on meie töö ja leib, siis on ringkäik tasuline ja maksab 5€ inimese kohta. Näed, kuidas alpakad farmi karjamaadel elavad ja saad nendest imetoredatest karjaloomadest teada palju huvitavat.
VILLAKÜÜNIS saab tutvuda alpakavilla töötlemiseks vajalike vahenditega (erinevad kraasid, kedervars, vokk, alpakade pügamise laud, villapuhastusmasin). Saadaval on alpakavillane lõng, kudumid, tekid ja suveniirid.
Kõhutäidet ja janukustutust pakub TANKSEMÄE SAFFER. https://www.facebook.com/tanksemasaffer/
Loomingulist tegevust saab harrastada KASSIARU KERAAMIKA telgis. Tule kaunista keraamilisi kujusid – rinnanõelu, külmkapimagneteid. Võid värvida päris omaenda alpakakuju. Töötoa hind 3€. https://www.facebook.com/KassiaruKeraamika/
Oleme kutsunud enda taluõuele värskesse õhku hulga kohalikke inimesi, kellelt saab soetada käsitööd, enda kasvatatud köögivilja, mett, käsitööveine:
KÄSITÖÖMEISTER IMBI KARU paneb nii vaatamiseks kui ostmiseks välja imelised roositud kindad ja taimedega värvitud lambavillased kudumid. Huvilistel on võimalus näha, kuidas roositud kindad Imbi osavate näppude vahel valmivad. http://www.tyrikasitootuba.ee/
Maal pole ainult loomad ja värske õhk, on ka kaunist kunsti. Talupäevadel ühineb meiega kohalik EHTEKUNSTNIK ANNE REINBERG. Anne võtab imetlemiseks ja ostmiseks kaasa enda loodud ehted ja kuna Eestimaa looduse floora ning -fauna on inspireerivad, valmistab Anne ehteid ka kohapeal.
METT ja erinevaid meesegusid tuleb müüma MESI24.EE. Saad teada, mida kõike annab mee sisse segada ja milleks see kõik hea on! www.mesi24.ee.
Avaneb hea võimalus tutvust teha ULGE TALU KÄSITÖÖVEINIDEGA, maasika-aroonia marjavein, kõrvitsavein (just, kõrvitsa!), kasemahla vahuvein, rabarberi vahuvein. Kõlab hästi, eks? http://www.ulgetalu.ee/
Meie küla UUEAUNA talust on kohal Heli ja Kuno, kaasas tekstiilist, puidust ja nahast valmistatud tooted.
Pühapäeval on kohal JÕEÄÄRE TALU kaasas kõik hea ja parem, mis peenramaal selleks ajaks söögivalmis on kasvanud.
MUUSIKALISE MEELELAHUTUSE eest hoolitsevad Grete Heinsaar ja Lovise Heinsaar viiulil, Aleksander Sebastian Lattikas tšellol.
Kõik koduloomad jäta palun koju ja alpakadele ära toitu too.
Arvesta palun ka sellega, et meie talu juurde toob kruusatee ja auto saab kindlasti tolmuseks.
Rõõmsa kohtumiseni Wile Farmis!
DSC05966 scaled

SONY DSC