Avatud talude päev Wile Farmis on läbi aastate olnud külastajaterohke. Soovime, et kõikidel huvilistel oleks meil tore. Avatud talu päevadel farmi külastades eelnevalt aega broneerima ei pea. Tasub tähele panna, et kõige rahvarohkem aeg on tavaliselt 12.00 ja 15.00 vahel, nii et tasub ehk ärgata varem ja tulla kohe väravate avamise aegu kell 10 või siis pärastlõunasel ajal. Meie parklapoisid annavad endast parima, et Sinu autole parkimiskoht leida, nii et ole kena ja jälgi palun nende juhtnööre.

Alpakade karjamaade äärde pääseb koos giidiga igal täis- ja pooltunnil (10.-17.00). Ekskursiooni tasu 5€ võid kohe saabudes tasuda, saad käele templi ja pärast selle ettenäitamisel kenasti karjamaa äärde ekskursioonile.  Vahepealsel ajal leiad hoovi peal rohkelt uudistamist, ostmist, kõhutäidet.

Meie alpakad elavad võimalikult tavapärast elu ja jalutavad ringi enda igapäevasel karjamaal. Karjaloomadena ei hooli alpakad paitamisest ja kõht on neil ka täis. Loomade heaolu nimel palume vaadata alpakasid silmadega. Sooja suve tõttu kohtud karjamaa ääres ilmselt lisaks alpakadele ka parmudega. Meile tulles jäta palun enda lemmikloomad koju.

Räägime Sulle nende ägedate loomade kohta hästi palju huvitavat, saad tutvuda erinevate villatöötlemise vahenditega ning muidugi on sul muuhulgas võimalus soetada alpakavillast valmistatud lõnga ja kudumeid. Kaardimaksed sõltuvad levi kohalolekust, seega sularaha on kindla peale minek. Kohtumiseni Wile Farmis!

DSC04028 scaled