15.–16. juulil 2023 kell 10-17 toimub üheksas üle-eestiline avatud talude päev, kus külastajatele avavad oma uksed mitmepalgelised talud ja põllumajandusettevõtted.

Wile Farmi väravad on avatud kahel päeval, 15. ja 16.juulil kell 10.00-17.00.

Meie taluõuele sätivad ennast valmis head sõbrad ja tuttavad, kellelt saab soetada käsitööd, mett ja käsitööveine:

KÄSITÖÖMEISTER IMBI KARU paneb nii vaatamiseks kui ostmiseks välja imelised roositud kindad ja taimedega värvitud lambavillased kudumid. http://www.tyrikasitootuba.ee/

Kohal on EHTEKUNSTNIK ANNE REINBERG. Anne võtab imetlemiseks ja ostmiseks kaasa enda loodud ehted ja valmistab neid ka kohapeal ning viib läbi ehete valmistamise töötubasid -saab valmistada messingist või hõbedast ripatsi või detaili nahast käepaelale. Kaunistamine toimub detailile mustri peale löömisega märkpuntslitega, tähe- ja numbripuntslitega. Töötoa hind on 5-20€, olenevalt kasutatavast materjalist.

METT ja erinevaid meesegusid tuleb müüma MESI24.EE. Saad teada, mida kõike annab mee  sisse segada ja milleks see kõik hea on! www.mesi24.ee.

Avaneb hea võimalus tutvust teha ULGE TALU KÄSITÖÖVEINIDEGA. Kõlab hästi, eks? http://www.ulgetalu.ee/

Loomingulist tegevust saab harrastada KASSIARU KERAAMIKA telgis. Tule kaunista keraamilisi kujusid – rinnanõelu, külmkapimagneteid. Võid värvida päris omaenda alpakakuju. Töötoa hind 3€. https://www.facebook.com/KassiaruKeraamika/

ALPAKADE karjamaade äärde toimuvad (alates 10.30 kuni 17.00ni igal pool- ja täistunnil) informatiivsed jalutuskäigud pererahva juhendamisel. Ringkäik on tasuline ja maksab 5€ inimese kohta, perepilet 15€ (2 suurt ja 3 väikest). Näed, kuidas alpakad farmi karjamaadel elavad ja saad nendest imetoredatest karjaloomadest teada palju huvitavat.

VILLAKÜÜNIS saab tutvuda alpakavilla töötlemiseks vajalike vahenditega (erinevad kraasid, kedervars, vokk, alpakade pügamise laud, villapuhastusmasin). Saadaval on alpakavillane lõng, kudumid, tekid ja suveniirid.

Kõhutäidet ja janukustutust pakub TANKSEMÄE SAFFER. https://www.facebook.com/tanksemasaffer/

Kolisime maale ja alustasime alpakade kasvatamisega 10 aastat tagasi. Kui ka sinu peas mõlguvad linnakärast loobumise mõtted, aga sul on tekkinud küsimusi, siis oleme valmis  nendele vastama.

Kõik koduloomad jäta palun koju ja alpakadele ära toitu too. Arvesta palun ka sellega, et meie talu juurde toob kruusatee ja auto saab tolmuseks.

Rõõmsa kohtumiseni Wile Farmis!