Ootame Wile Farmis külalisi kahel päeval, 24. ja 25.juulil kell 10.00-17.00. Lisaks alpakadele ja alpakavillasele on hea ja paremaga kohal sõbrad lähedalt ja pisut kaugemaltki.
ALPAKADE karjamaade äärde toimuvad informatiivsed jalutuskäigud pererahva juhendamisel. Kuna alpakad on meie töö ja leib, siis on ringkäik tasuline ja maksab 5€ inimese kohta (laupäeval ja pühapäeval igal täistunnil 10.-17.00, vajadusel iga poole tunni tagant). Näed, kuidas alpakad farmi karjamaadel elavad ja saad nendest imetoredatest karjaloomadest teada palju huvitavat.
Avatud on pop-up VILLAKÜÜN. Tutvuda saab alpakavilla töötlemiseks vajalike vahenditega (erinevad kraasid, kedervars, vokk, alpakade pügamise laud, villapuhastusmasin). Saadaval on alpakavillane lõng, kudumid ja suveniirid.
Kõhutäidet ja janukustutust pakub taas TANKSEMÄE SAFFER. https://www.facebook.com/tanksemasaffer/
Loomingulist tegevust saab harrastada KASSIARU KERAAMIKA telgis. Tule kaunista keraamilisi kujusid – rinnanõelu, külmkapimagneteid. Võid värvida päris omaenda alpakakuju. Töötoa hind 3€. https://www.facebook.com/KassiaruKeraamika/
KÄSITÖÖMEISTER IMBI KARU paneb nii vaatamiseks kui ostmiseks välja imelised roositud kindad ja taimedega värvitud lambavillased kudumid. Huvilistel on võimalus näha, kuidas roositud kindad Imbi osavate näppude vahel valmivad. http://www.tyrikasitootuba.ee/
Maal pole ainult loomad ja värske õhk, on ka kaunist kunsti. Talupäevadel ühineb meiega kohalik EHTEKUNSTNIK ANNE REINBERG. Anne võtab imetlemiseks ja ostmiseks kaasa enda loodud ehted ja kuna Eestimaa looduse floora ning fauna on inspireerivad, valmistab Anne ehteid ka kohapeal.
METT ja erinevaid meesegusid tuleb müüma MESI24.EE. Saad teada, mida kõike annab mee sisse segada ja milleks see kõik hea on! www.mesi24.ee.
Avaneb hea võimalus tutvust teha ULGE TALU KÄSITÖÖVEINIDEGA, maasika-aroonia marjavein, kõrvitsavein (just, kõrvitsa!), kasemahla vahuvein, rabarberi vahuvein. Kõlab hästi, eks? http://www.ulgetalu.ee/
MEESTEHOID ehk VINGED PÕLLUMAJANDUSMASINAD toob vaatamiseks kohale OÜ Flint Kaubandus www.flint.ee, masinatega on muidugi oodatud tutvuma ka tehnikahuvilised naised.
Pühapäeval on kohal JÕEÄÄRE TALU kaasas kõik hea ja parem, mis peenramaal selleks ajaks söögivalmis on kasvanud.
MUUSIKALISE MEELELAHUTUSE eest hoolitsevad Grete Heinsaar ja Lovise Heinsaar viiulil, Aleksander Sebastian Lattikas tšellol.
Palun tule ainult siis, kui oled täitsa terve.
Kõik koduloomad jäta palun koju ja alpakadele ära toitu too.

DSC04028 scaled