Sel suvel esmakordselt Eestis! ALPAKAJOOGA! (Teraapiline. Lõbus. Lõõgastav)

Alustasime sel suvel mujal maailmas üha suuremat populaarsust kogunud alpakajoogaga ka keset Eestimaa loodust Wile Farmi sõbralike alpakade seltsis. Esimese katsetuse tegime 17.juuni kaunil soojal suveõhtul. Kuna joogahuvilisi kogunes karjamaale üllatavalt palju ja alpakade huvi jooga vastu oli võrdväärne, leidsid järgmised kolm joogatundi aset 20. ja 21.juulil.

Miks alpakad, jooga ja loodus?

Loodusel ja loomadel on avastatud teraapiline mõju inimese organismile. Me kõik oleme kuulnud teraapiakoeradest, delfiiniteraapiast ning nüüd on olemas uus lõõgastav ja stressi vähendav viis – teha joogat keset loodust olles ümbritsetud sõbralikest ja rahulikest alpakadest. Jooga pole ainult spordisaalide või kitsa ringkonna harrastus. Jooga sobib kõikjale, see on miski, mida saab kaasa võtta igapäevaellu. Oskus lõdvestada pinges õlad, oskus ennast rahustada rasketes olukordades ja oskus asendites lihaseid aktiveerida paraneb iga joogatunniga.

Jooga mõjub hästi sinu kehale, meelele ja hingele, pakkudes vaimset kosutust ning kehaliste pingete vabanemist. Ühendades jooga, alpakad ja looduse, saad sa osa teraapilisest ja lõbusast tunnist. Katsu sa mõelda stressimõtteid, kui sinu kõrval uudistab sõbralik alpaka. Alpaka jooga paneb proovile sinu keha ja keskendumise, eriti kui mõelda tasakaaluharjutuste peale. Kas sa oled suuteline hoidma tasakaalu, kui sinu kõrval jalutab uudishimulik alpaka? Kas sa oled valmis lahti laskma liigsetest mõtetest ja olema hetkes? Kas oled valmis tegema sujuvaid liigutusi, et loomi mitte ehmatada?

Kui ka augustikuuks suvesooja ilma jagub, saame ehk veel kord karjamaal alpakadega joogat tehes kokku!

Alpakajooga Wile farmis

Alpakajooga Wile farmis