alpkakafarm eestis

Wile alpakafarm Türil, Järvamaal

Wile alpakafarm on üks Eesti kõige tuntumaid alpakafarme, mis asub Järvamaal, Türi lähedal.

Meie alpakafarm on koduks enam kui 60 alpakale, kelle villa kasutatakse lõnga ning alpakavillaste toodete valmistamiseks.

Meie alpakafarmi eesmärgiks on nende suurepärast loomade aretamine ja kvaliteetse alpakavilla kasvatamine. Oleme selgeks õppinud kõik villatööd alates pügamisest kuni lõnga tegemiseni. Alpakavillaseid kudumeid oleme valmistanud nüüd juba pea 10 aastat. Muude tööde kõrval tutvustame neid armsaid loomi ja nende olulisust meeleldi ka inimestele. Wile Alpakafarmi eest hoolitsevad pühendunud spetsialistid, kes tagavad, et alpakad oleksid terved ja õnnelikud.

Wile Alpakafarmi eesmärk on tutvustada alpakade põnevat maailma. Eelneva broneeringu alusel on põhiliselt gruppidel võimalik alpakafarmi külastada ning kuulata põnevaid lugusid alpakade elust. Lisaks saab Wile Alpakafarmist osta kvaliteetseid alpakavillast valmistatud tooteid, nagu kindad, mütsid, sallid jmt.

Wile Alpakafarm on Eesti parim ainult alpakade kasvatamisele pühendunud farm, mis pakub võimalusi alpakade ja nende villa tundmaõppimiseks. Kui olete huvitatud loodusest ja soovite teada saada midagi uut ja põnevat, siis tasub külastada Wile Alpakafarmi.

Alpakafarm on koht, kus kasvatatakse alpakasid

Alpakad on loomad, kes on pärit Lõuna-Ameerikast, Peruust. Alpakad on väga sõbralikud ja rahulikud loomad ning neil on kaunis ja pehme vill, mida saab kasutada riiete ja kudumite valmistamiseks.

Meie farmis viibivad suveperioodil alpakad looduslikel karjamaadel, kus nad saavad elada oma loomulikku elu.

Alpakafarmid võivad olla erinevad – on farme, kus peetakse alpakasid põhiliselt näitamise eesmärgil ja farme, mille eesmärgiks on alpakade aretamine ja alpakavillaste toodete valmistamine.

Korduvad küsimused Wile Alpakafarmi kohta

Kus Wile Alpakafarm asub?
Wile Alpakafarm asub Eestis, Järvamaal, Türi vallas, Poaka külas.

Kas Wile Alpakafarmist saab osta alpakavillast lõnga ja sellest valmistatud tooteid?
Jah, Wile Alpakafarmist saab osta kvaliteetset alpakavillast lõnga ja sellest valmistatud tooteid, nagu kindad, mütsid ja sallid.

Kas Wile Alpakafarmis pakutakse ekskursioone?
Jah, Wile Alpakafarm pakub ekskursioone, kus külastajad saavad rohkem teada alpakade kohta ning näha, kuidas nad igapäevaselt elavad.

Kuidas saab Wile Alpakafarmi külastada?
Wile Alpakafarmi saab külastada eelnevalt kokku lepitud ajal ja broneeringu alusel. Broneerimiseks saab ühendust võtta farmiga e-posti teel või telefonitsi.

Kas Wile Alpakafarmis saab alpakasid toita ja katsuda?
Wile Alpakafarm soovib alpakadele pakkuda võimalikult loomulikku elu. Alpakad on küll uudishimulikud loomad, kuid üldjuhul ei armasta paitamist, seetõttu palume loomi mitte katsuda ja toita.

Kui palju maksab Wile Alpakafarmi külastus?
Wile Alpakafarmi külastuse hind sõltub tegevusest ja kokkuleppest farmiga. Täpse hinnainfo saamiseks tuleks ühendust võtta farmiga e-posti teel või telefonitsi.

Alpkakavillast tooteid saad osta meie e-poest