Tänasel vihmast sombusel päeval oli meil põhjust aastale põgusalt tagasi vaadata. Olgugi, et meie jaoks ei ole käesolev aasta kaugeltki mitte veel läbi, sest üks kiiremaid perioode on alles ees.

Külastustest, kohtumistest ja väljasõitudest tiheda suve jooksul tutvustasime alpakasid ja alpakavillaseid tooteid mitmetele tuhandetele inimestele ning õpetasime kraasimist ja ketramist paljudele õpilastele.

Hea meel on tõdeda, et meie tegevust on tähele pandud. Wile Farmi alpakakasvatus tunnistati täna konkursil „Järvamaa parimad turismiarendajad 2015“  aasta turismisündmuseks. Täna toimus ka Põhja-Eesti X Turismikonverents, kus tunnustati piirkonna parimaid. Wile Farm pärjati 3. kohaga katergoorias Aasta atraktiivseim turismiobjekt.

Meil on hea meel tõdeda, et Järva maavanem nimetas aasta turismiedendajaks MTÜ Eesti Ringhäälingumuuseumi ning andis eripreemia Eesti Piimandusmuuseumi giid-pedagoog Tiina Lippantile – säravaima turismitöötajaks olemise ning rõõmsa ja sädeleva Järvamaa kuvandi loomise eest. Wile Farmil on rõõm koostööd teha nii Ringhäälingumuuseumi kui Piimandusmuuseumiga (vt meie ühiseid pakette: http://wilealpacafarm.com/wile-juurde-kuuldemangu-ja-jaatist-tegema/ ja http://wilealpacafarm.com/alpakadest-talus-ja-stuudios/). Ringhäälingumuuseum lööb kaasa ka meie jõululisel „Alpakamaal“ (http://wilealpacafarm.com/joulud-alpakamaal/). Eelnimetatuile lisaks on meil olnud veel mitmeid toetajaid ja abistajaid, nagu näiteks Türi vald, kes on meid väga hästi vastu võtnud, Järvamaa Turismiinfokeskus jpt. Kummardus Teile kõigile!

Aga nagu juba öeldud, aasta ei ole veel kaugelti läbi. Juba homme ja ülehomme võib Wile Farmi alpakavillaseid kudumeid leida Järvamaa Messilt Paides, 26.-27.novembril tutvustame ennast Tartus Haridusmessil, 4.-6.detsembrini oleme koos alpakade ja toodetega Tartu Näituste Messikeskuse jõululaadal. Ja lõpetuseks – Wile Farmi jõululine „Alpakamaa“ saab toimuma 7.-16.detsembrini, kuhu on veel  võimalik aegu broneerida.

Tänase päeva valguses täname ka kõiki toredaid inimesi, kes meid on külastanud ja ka neid, kes on endale Wile Farmi alpakavillast lõnga ja kudumeid soetanud. Ühtlasi vabandame nende heade inimeste ees, kes meie tegevuse tulemusel põevad alpakasõltuvust.