• Alpakavillased pöidlaga ja palmikutega kätised. Alpakavillased kätised sobivad kandmiseks soojemal talvepäeval ja ka külmemal suveõhtul, külmemates kontorites on kätised heaks abivahendiks arvutiga töötajatele. Kätised jätavad sõrmed vabaks võimaldades kasutada mugavalt nutitelefoni. Kätiste pikkus 25cm. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.
  • Alpakavillased pöidlaga soonikkätised. Alpakavillased kätised sobivad kandmiseks soojemal talvepäeval ja ka külmemal suveõhtul, külmemates kontorites on kätised heaks abivahendiks arvutiga töötajatele. Kätised jätavad sõrmed vabaks võimaldades kasutada mugavalt nutitelefoni. Kätiste pikkus 25cm. Suurus: universaalne. Valmistatud Eestis.
  • Lihtsad, tihedas koes soonikus randmeosaga 100% alpakavillased sõrmikud on mõnusad ja pehmed ning hoiavad käed pakase eest soojas. Need alpakavillased sõrmikud on eatud, ajatud ja sootud ehk sobivad kandmiseks igas vanuses, igal pool ja nii meestele kui naistele. Alpakavill on lambavillast kordi soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Sõrmikud on kootud Kesk-Eestis, Türil.
  • Mõnusad, soojad ja pehmed 100% alpakavillased sõrmikud, mille käepealset osa ilmestavad palmikud. Sõrmikud on saadaval erinevates looduslikes alpakatoonides. Alpakavillased sõrmikud on parim valik külmal talvepäeval ja suureks abiks külmetavatele kätele sügisest kevadeni. Elegantse aksessuaarina sobivad need alpaka sõrmikud ideaalselt ka linnatänaval mantliga kandmiseks. Alpakavill on lambavillast kordi pehmem ja soojem, hingav ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Kootud käsitsi Kesk-Eestis, Türil.  

Title

Go to Top