Cart 0

Tellimistingimused

Toodete tellimiseks valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kinnitage tellimus, täitke kontaktväljad, valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis ja esitage tellimus. Toodete värv võib pisut erineda pildil olevast värvitoonist.

Juhul, kui  toode on ära müüdud, ei ole seda võimalik ostukorvi lisada. Kui soovite müüdud toodet osta, on seda võimalik tellida – palun esitage enda soov kontaktivormi kaudu või elektronposti teel.

Toodete hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Jätame endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.

Kauba hinnale lisandub paki saatmise tasu sõltuvalt teenuse pakkujast. Kaubale võib eelnevalt kokku leppides järele tulla ka aadressil Pärtsaare talu, Poaka küla, Türi vald, Järvamaa.

Kauba eest saab tasuda ettemaksuna pangaülekandega.

Maksekorralduse selgituses märkige tellimuse ID number.

Kui tooted ei sobi, võib need tagastada kahe nädala jooksul tellimuse kättesaamisest. Eeldame, et kaup on kätte saadud 10 tööpäeva jooksul alates kauba väljastamisest.
Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning  originaalpakendis.

Müüja tagastab tellijale kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest tellija osundatud pangakontole.

Ostu sooritamisel annab tellija nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks. Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet ja töödeldakse kooskõlas seadusega. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.