Alpakajooga Wile Farmis 17.06.2019 9. juuni 2019 – Posted in: Uudised

Sel suvel esmakordselt Eestis! ALPAKAJOOGA! (Teraapiline. Lõbus. Lõõgastav)

Mujal maailmas üha suuremat populaarsust kogunud alpakajoogat saab sel suvel praktiseerida ka keset Eestimaa loodust. Seda joogaõpetaja Kristi Kirss juhendamisel Wile Farmi sõbralike alpakade seltsis.

Miks alpakad, jooga ja loodus?
Loodusel ja loomadel on avastatud teraapiline mõju inimese organismile. Me kõik oleme kuulnud teraapiakoeradest, delfiiniteraapiast ning nüüd on olemas uus lõõgastav ja stressi vähendav viis – teha joogat keset loodust olles ümbritsetud sõbralikest ja rahulikest alpakadest. Jooga pole ainult spordisaalide või kitsa ringkonna harrastus. Jooga sobib kõikjale, see on miski, mida saab kaasa võtta igapäevaellu. Oskus lõdvestada pinges õlad, oskus ennast rahustada rasketes olukordades ja oskus asendites lihaseid aktiveerida paraneb iga joogatunniga.
Jooga mõjub hästi sinu kehale, meelele ja hingele, pakkudes vaimset kosutust ning kehaliste pingete vabanemist. Ühendades jooga, alpakad ja looduse, saad sa osa teraapilisest ja lõbusast tunnist. Katsu sa mõelda stressimõtteid, kui sinu kõrval uudistab sõbralik alpaka. Alpaka jooga paneb proovile sinu keha ja keskendumise, eriti kui mõelda tasakaaluharjutuste peale. Kas sa oled suuteline hoidma tasakaalu, kui sinu kõrval jalutab uudishimulik alpaka? Kas sa oled valmis lahti laskma liigsetest mõtetest ja olema hetkes? Kas oled valmis tegema sujuvaid liigutusi, et loomi mitte ehmatada?
Lase oma mõte vabaks. Ole lihtsalt kohal. Matil näeme!

Kellele sobib?
Sobib sulle, kui oled enne joogaga tegelenud, kui ka siis kui soovid esmakordselt katsetada midagi uut. Eriti sobilik sulle, kui armastad loomi, loodust, liikumist ja joogat!

Kaasa võta matt, pleed ja vesi. Tunni kestus 75 minutit.
Palun tule kohale 10-15 minutit enne algust.

Sinu panus: 8€

Lisainfo ja eelkirjapanek: info@wile.ee või FB: wilealpacafarm postkasti

Ükskõik, mida praegune hetk ka ei sisaldaks, aktsepteeri seda nii nagu sa oleksid selle ise valinud. – Eckhart Tolle

Alpakajooga

Foto: Wile Farm