vein

Igatsed kontorist välja ja linnakärast eemale? See pakkumine on just Sulle! Tule tutvu nunnude ja pehmete alpakadega Wile Farmis ning õpi tundma esinduslikku kodumaist veinivalikut Hindreku talus.

Wile Farmis (Pärtsaare talu, Poaka küla, Türi vald) kohtume Lõuna-Ameerikast pärit villaloomade alpakadega. Räägime alpakadest lähemalt, saame teada kuidas nad elavad, mida söövad ja näeme ka farmi nimilooma Wilet ennast. Katsume alpakade imepehmet villa, saame teada, mida sellest valmistatakse, tutvume villatöötlemisvahenditega. Villatoast on võimalus soetada alpakavillast lõnga ja kudumeid. Külastus kestab u 1-1,5 tundi. Hind 5€/inimene.

 Eesti veini kamber Hindreku talus

Hindreku talu on romantiline turismitalu ehedas Eesti külamiljöös ja selles asuv Eesti veini kamber on hubane vinoteek, kus on esindatud kõik eestimaised käsitööveini valmistajad ja nende toodang.

Paljude jaoks samastub Eesti vein magusa peediga, mida salaja koolipeol mekiti. Tänapäevasel toodangul on aga hoopis teine kvaliteet ja aitame hea meelega Teil eestimaises veinitootmises orienteeruda.

Avame Eesti veinitootjate käsitööveinid ja pakume sinna juurde sobivaid suupisteid.

Pakume teile põhjalikku koolitust, kus räägime Eesti veinide valmistusviisist, toorainest, ajaloost ja veinimeistritest.

Põhjalik Eesti veini koolitus

8 veinitootja veinide degusteerimine koos sobivate suupistetega

Hind: 30 eur/in

Koolitus kestab kuni 1,5-2 tundi

Soovi korral lõunasöök aidasaalis või kaminasaalis:

Menüü 1 (vegan)

Punase läätse kotletid, kartulipüree ja sooja köögiviljasalatiga
Porgandikook
Kohv, tee, maitsevesi

Hind: 15 eur/in

Menüü 2

Šnitsel sealihast kastme, ahjukartuli ja värske salatiga
Kamavaht musta leiva ja marjakastmega
Kohv, tee, maitsevesi

Hind: 17.40 eur/in

Sõit Wile Farmist Hindreku tallu kestab 25 minutit.

Grupi suurus vähemalt 10 inimest. Info ja broneerimine tel 59058528, info@wile.ee.